درباره ما

درباره آموزشگاه

courses thumb

درباره آموزشگاه


مدیریت:


 

              روح الله موحد رستگار                                 رضا جمعدار


آموزشگاه گفتار نو از سال 1392 با هدف آموزش زبان های خارجی به علاقه مندان و رفع نیازهای زبانی آنان آغاز به کار نمود. هدف اصلی بنیان گذاران آموزشگاه از همان ابتدای راه، ارائه خدمات آموزشی متفاوت و با کیفیت بسیار بالا بوده است. سیاست مدیریت و پرسنل آن همواره بر راستای تعالی فکری و مهارت زبانی دانشجویانش قرار دارد. علی رغم رقابت بسیار شدید در زمینه آموزش زبان های خارجی، آکادمی زبان های خارجی گفتار نو توانسته در این مدت کوتاه با تکیه بر کادر مجرب و شناخته شده خود و ارائه کیفیتی برتر، نظر زبان آموزان را به خود جلب کند. شایان توجه است که آموزشگاه، اقبال خود را در وهله نخست مدیون معرفی از سوی خود زبان آموزان می داند. با توجه به این امر می توان چنین برداشت کرد که خوشبختانه آموزشگاه در ارائه خدمات آموزشی باکیفیت تا اندازه مطلوبی موفق بوده است. تمام تلاش کادر مدیریتی، اجرایی و آموزشی آموزشگاه بر این بوده و خواهد بود که این کیفیت همواره روبه پیشرفت باقی بماند.

تاریخچه آموزشگاه

موسسه زبان گفتارنو در اردیبهشت ۹۲ با مدیریت آقایان روح الله موحد رستگار و عبدالرضا جمعدار در کاشان شروع به فعالیت نمود. این مرکز درطول شش سال گذشته با تکیه بر روشهایی مبتنی بر استانداردهای روز دنیا سعی داشته تا زبان آموزان خود را برای شرکت در آزمون های بین المللی و حضور در بازار کار آماده کند.

اهداف و چشم اندازها

هدف اصلی بنیان گذاران آموزشگاه از همان ابتدای راه، ارائه خدمات آموزشی متفاوت و با کیفیت بسیار بالا بوده است. سیاست مدیران آموزشگاه و اعضای هم دل آن همواره بر راستای تعالی فکری و مهارت زبانی دانشجویانش قرار داشته است. علی رغم رقابت بسیار شدید در زمینه آموزش زبان های خارجی، آکادمی زبان های خارجی گفتار نو توانسته در مدتی کوتاه با تکیه بر کادر مجرب و شناخته شده خود و ارائه کیفیتی برتر، نظر زبان آموزان را به خود جلب کند. شایان توجه است که موسسه اقبال خود را در وهله اول مدیون معرفی از طرف خود زبان آموزان می داند. با توجه به این امر می توان چنین برداشت کرد که خوشبختانه آموزشگاه در ارائه خدمات آموزشی باکیفیت تا اندازه مطلوبی موفق بوده است. تمام هم و غم کادر مدیریتی، اجرایی و آموزشی موسسه بر این بوده و خواهد بود که این کیفیت همواره روبه ارتقاء باقی بماند.

دامنه فعالیت ها

گفتار نو برای مقاطع سنی مختلف دوره های آموزشی جداگانه و تخصصی برگزار می کند.

بزرگسالان:

زبان آموزان 16 سال به بالا. کتاب درسی این دوره  Touch Stoneو Viewpoint بوده که دارای 6 سطح می باشد.در پایان این دوره از زبان آموزان انتظار سطح زبانی C1 (Advanced) می رود.

نوجوانان:

مقطع سنی 12 تا 15 سال. کتاب درسی این مقطع Solutions می باشد و دارای چهار سطح است. در پایان این دوره زبان آموزان به سطح زبانی B1 (Intermediate) می رسند.

کودکان:

مقطع سنی 7 تا 12 سال. مجموعه کتاب های Superminds  که شامل 4 ترم می باشد. کل این مجموعه دارای 20 سطح بوده و زبان آموزان را تا انتهای سطح زبانی A2 (pre-intermediate) می رساند.


- دوره های آمادگی آزمون:TOEFL, IELTS, FCE, CAE ،  آمادگی برای ارشد و دکترا


- گفتار نو برای داوطلبان آزمون های بین المللی و دانشگاهی دوره های آموزشی مختلف برگزار می کند. همچنین در مقطع Advanced زبان آموزان جهت دریافت مدرک CAE از دانشگاه کمبریج آماده می شوند. این آزمون بین المللی بوده و در حال حاضر در مراکز معتبر امتحانی این دانشگاه در تهران برگزار می شود.


- دپارتمان ترجمه: دپارتمان ترجمه آموزشگاه، علاوه بر ارائه خدمات مختلف ترجمه، فرصت شغلی مناسبی برای زبان آموزان در جهت کسب تجربه و درآمد می باشد. موسسه همواره سعی داشته است با ارائه و برگزاری دوره ها و کلاس های مختلف و متفاوت بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به زبان آموزان ارائه دهد. امید است این حرکت رو به جلوی موسسه همواره پایدار بماند.

خدمات ما:خدمات آموزشی:

• مشاوره، برنامه ریزی آموزشی و رفع اشکال رایگان: زبان آموزان و والدین می توانند هر زمان که نیاز داشته باشند با هماهنگی با دفتر موسسه جهت مشاوره و یا رفع اشکال به یکی از اساتید مراجعه کنند. این امکان برای زبان آموزان موسسه رایگان می باشد.

خدمات تخصصی:

از آنجایی که کادر موسسه در حیطه های مختلف سطح شهرستان شناخته شده است، اماکن و موسسات مختلف جهت تکمیل کار خود از موسسه برای معرفی نیروی کار کمک و مشورت می خواهند. موسسه سعی دارد به زبان آموزان خود برای جذب بازار کار شدن یاری دهد.

ویژگی های ما:ویژگی های آموزشی:

• مشاوره، برنامه ریزی آموزشی و رفع اشکال رایگان: زبان آموزان و والدین می توانند هر زمان که نیاز داشته باشند با هماهنگی با دفتر موسسه جهت مشاوره و یا رفع اشکال به یکی از اساتید مراجعه کنند. این امکان برای زبان آموزان موسسه رایگان می باشد. .

ویژگی های تدریس:

دانشجویانی که علاقه مند به تدریس باشند با حمایت اساتید و کادر موسسه برای تدریس آماده شده و وارد بازار کار می شوند..

blog img

آموزشگاه زبان گفتارنو

خیابان آیت الله کاشانی،روبروی کوی حوضخانه،کوچه شهید سروی زاده
55449499
ساعت کاری آموزشگاه :14 - 8 و 21 - 17

----------